Imagine. Create. Resonate.

We conceptualize and create integrated, multichannel, comprehensive media solutions.

Hello.
We are ID8

Tüm harika şeyler bir fikir olarak başlar ve harika fikirler ID8 Media’nın can damarıdır.

ID8 olarak, sektör ve büyüklükten bağımsız olarak tüm müşterilerimiz için entegre, çok kanallı ve kapsamlı medya çözümleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Harika fikirlerin peşinde koşan korkusuz ve hırslı bir ekibiz.

Strategy diagram.

Transformative 360 media

Konsept ve strateji geliştirmekten tasarım ve uygulamaya kadar, projeleri A’dan Z’ye yöneterek müşterilerimize markalarını geliştiren, içeriklerinin etkileşimini arttıran ve yeni ufuklara yelken açmalarına destek olan özel çözümler sunuyoruz. İşlerimize müşteri-lerimizin hedef kitlelerinde cesurca yankı uyandıran yeni trendleri ve teknolojileri entegre ederek daima rakiplerin ve çağın bir adım ötesinde bulunuyoruz.

Media that matters;

Compelling stories, captivating visuals, bold ideas. Take the first step to revolutionize your business.

ID8 olarak, müşterilerimiz için pürüzsüz, güvenilir bir deneyim sunuyoruz. Birinci sınıf uzmanlardan oluşan bir ekibin yaratıcı, işbirlikçi bir ortamda çalışarak müşterilerimizi tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılıyoruz. Bir projeyi hayata geçirmek için farklı firmalar arasında gidip gelerek çalışma sorununu ortadan kaldırıyoruz. İster etkileyici bir hikaye ister harika bir içerik stratejisi olsun, yarattığımız her iletişim elementinin yankı uyandırması ve unutulmaz olması için olağanüstü yaratıcı, ezberbozan, çevik ve her daim güvenilir olmakla gurur duyuyoruz.

Ready to talk?

Start your journey with us