Hikayemiz

A story of intuition, insight, and innovation

Dinamikleri sürekli değişen reklam ve iletişim camiasında, ID8 Media bir fırsatın sonucuydu: Endüstrinin ihtiyacı olan dedike ve tüm hizmetleri bir arada sunan bir medya evi kurmak ve diğer firmalara dışarıdan hizmet vermek. 

Biz size sadece bir hizmet değil, bir vizyon sunuyoruz.

Medya ve prodüksiyonun zorlu şartlarına meydan okuyarak kaliteli işler üretmek için yola çıktık. Biz sizin için yapabiliyorsak, neden medyadaki yeni trendleri takip etmek için çaba harcayasınız ki? Neden karmaşık üretim süreçlerini koordine etmek için efor harcasınız veya avantajlı fiyatlar almak için kapı kapı dolaşasınız?

ID8 olarak, medya ve prodüksiyon uzmanlarından oluşan deneyimli ekibimizle şirketlere medya, tasarım ve prodüksiyon hizmetleri veren uzman bir ajansız. Medya ve teknoloji trendlerindeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve bunları kurumsal ihtiyaçlara ilişkin nüanslı anlayışımızla birleştirerek müşterilerimizin etkisini en üst düzeye çıkaran yaratıcı çalışmalara imza atıyoruz. Tüm medya tabanlarını kapsayan, gerçek bir 360 derece hizmet veren ajansız. Sosyal medya pazarlamasından, online video serilerine ve canlı yayın etkinliklerine ihtiyaç duyabileceğiniz tüm medya ve prodüksiyon hizmetlerini tek bir çatı altında sunuyoruz.

Ekibimiz

ID8 Media’yı kurmak, sektörde yenilik yapmak ve olağanüstü işler üretmek için doğru uzmanlığı ve tutkuyu bir araya getirmek anlamına geliyordu.

Bu da, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren yaratıcı fikirler üreten, tutkulu ve yetenekli bir kreatif ekip ve müşteri ilişkileri ekibi oluşturmayı gerektiriyordu.

Ekibimiz, teknolojik gelişmelere ve medya sektörünün dinamiklerine hakim olan, farklı pazarların inceliklerini anlayan profesyonel kreatiflerden ve pazarlama uzmanlarından oluşuyor.

Çekirdek ekibimiz, on yılı aşkın bir süredir teknoloji ve medyanın ön saflarında yer alıyor. Farklı hedef kitleler, kültürler ve medya konusundaki teknik bilgilerini muazzam bir deneyim ile birleştiriyor. Herkesin gururla ‘bizim işimiz’ diyeceği işler çıkarmak için, tüm ekibin beraber çözüm ürettiği bir yaklaşım izliyoruz.

Join the team

Love working in creative environments, coming up with new daring ideas and strategies?
Send us your bio and CV at careers@id8media.com